سیستم های مه پاش پر فشار

سرمایش تبخیری, رطوبت و دما را در گلخانه کنترل می کند. اهمیت این دستگاه به اندازه ی سیستم های گرمایشی یا سرمایشی در رابطه با پرورش گیاهان با استانداردی بالا و استخراج محصولات با کیفیت است. سیستم مه پاش که دمای داخلی گلخانه را تا 25 درجه سانتیگراد کاهش می دهد, در آفریقا و یا در بعضی مناطق آسیای مرکزی یک سیستم ضروری برای رشد گیاه در سطوح رطوبت ایده آل محسوب می شود.

اصطلاح "میکرو آب و هوا" که در دهه ی گذشته ایجاد شده است، نه تنها اکنون موضوع گرمایش و تهویه، بلکه احتمالا سرمایش نیز شده است. این سیستم رطوبتی را که گیاه برای رشد ایده آل و فتوسنتز خود در گرمای سوزان تابستان نیاز دارد, فراهم می کند.

برای ما سیستم های مه پاش پر فشار به معنی بیش از 850 مشتری، 6000 هکتار گلخانه در بیش از 30 کشور جهان که بیش از 15 سال با نام تجاری تیمفاگ آن ها را تولید می کنیم، است.

اول از همه، تیمفاگ در منطقه ی خود در رابطه با تکنیک های سرمایش تبخیری پیشرو می باشد و برندی بین المللی است که بیش از 70 درصد از فروش خود را به گلخانه ها در شرایط آب و هوایی مختلف اختصاص می دهد.

دفترچه راهنما به زبان انگلیسی، روسی و عربی نوشته شده که از لحظه ی تحویل تا استفاده از هر سیستمی درآن توضیح داده شده است؛ خط اجرای سرویس بین المللی برای موارد اضطراری؛ دستورالعمل های نگهداری دوره ای که می توانید به راحتی از وب سایت مان دانلود کنید، حقایق مهمی در جهت نشان دادن قدرت شرکت ما هستند.

حق امتیاز بین المللی ما، که تیمفاگ را در مناطق مختلف جهان نشان می دهد، ده ها مشتری جدید را برای این سفر چالش برانگیز که 15 سال ادامه داشته, آماده کرده است.

 


سیستم ها ی تنظیم آب و هوای گلخانه

سیستم های مه پاش پر فشار
سیستم های سرمایشی و تهویه
سیستم های گرمایشی
سیستمهای
سیستم های ضد رطوبت
مخزن بافر
اتاق های رویش و سرد