واحدهای تصفیه هوا, واحد رطوبت

تیم مهندسی تیمفاگ می توانند آنها را برای تمام تولید کنندگان تهویه هوا با اندازه و ظرفیت مورد نظر طراحی کنند. یک علامت کلی برای تمام واحد های خارجی تیمفاگ در جدول زیر وجود دارد و واحدهای رطوبت ساز گروه 1 یا 5 پمپ بین 78 l/h و 8100 l/h را شامل می شوند. در اینجا می توان تمام واحد های خارجی از جمله کنترل پنل را انتخاب کرد.

انتخاب ظرفیت

انتخاب واحدهای رطوبت ساز کاملا به اولویت تولید کنندگان بستگی دارد و مهندسان تیمفاگ واحد مورد نظر را با ارزیابی تقاضای دریافتی طراحی می کنند. لازم است تا تقاضاهای زیر را مشخص کنید.

واحد خارجی وسیستم شبکه ی کاست که با توجه به خواص فوق الذکر طراحی شده اند, تنها مخصوص آن واحد تولید می شوند.

طراحی سیستم شبکه کاست

سیستم شبکه کاست که به طور کامل از فولاد ضد زنگ ساخته شده بر اساس ویژگیهای تعیین شده طراحی شده است. در این سیستم, هر قطعه به عنوان یک پره ی تنها تولید و در واحد جفت می گردد و 4 قطعه که قاب را تشکیل می دهند, به راحتی در واحد متصل گردیده و به کف و دیوارهای آن نصب می شوند.

در طول این اتصال, دریچه های سلونوئیدیی که برای هر خط طیف گسترده ی کنترل ظرفیت نصب شده اند, ظرفیت مطلوب را تضمین می کننند.طرح نازل در سیستم شبکه ی کاست با کمک تجزیه و تحلیل منطقه ی اسپری که قبلا شبیه سازی و طراحی شده است, مشخص می شود و کاملا به اندازه ی واحد بستگی دارد.

سیستم شبکه کاست

نازل هایی که مورد استفاده قرار می گیرند با روش خاص تیم مهندسی تیمفاگ مرتبط هستند و به ویژه در فشار (150 بار) دو برابر فشار عملیاتی آزمایش می شوند.

تمام قسمت های کالکتور از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و می توانند برای سال ها به عنوان هدفی مناسب عمل کنند. اتصال بین سیستم شبکه کاست و واحد خارجی با لوله های مخصوص هیدرولیکی مقاوم در برابر 200 بار انجام می شود.

کنترل ظرفیت و کنترل پنل های الکترونیکی

این واحدها را می توان با طراحی کارت الکترونیکی ثابت یا متغیر با توجه به ساختار واحد کنترل مورد نظر کنترل کرد. در صورت تمایل سازنده ی واحد تهویه هوا, می توانید واحد رطوبت ساز را در AHU تنها با تولید تماس خشک کنترل کنید. در این حالت, واحد رطوبت ساز, همانطور که سفارشهای دیگر را دریافت می کند, رطوبت ساز ی با ظرفیت مشخص را طی زمان تعیین شده فراهم می سازد. با این حال, هنگامی که لازم است تا واحد بر اساس محدوده ی عملیاتی, زمان, دمای محیط, دمای هوای برگشتی و مقادیر تعیین شده ی دلخواه عمل کند, می بایست از یک کارت الکترونیکی متغیر در واحد رطوبت ساز استفاده شود. در این مورد, موتورهای الکتریکی (بنابراین پمپ ها) با کمک یک یا چند اینورتر در محدوده ی سناریوی مشخص شده و مقادیر تعیین شده فعال می گردند و در طول دوره ی مورد نظر فعال می مانند.

کارت الکترونیکی متغیر کنترل می تواند با کنترل پنل AHU ارتباط برقرار کند.

تولید

تیمفاگ با بیش از 15 سال تجربه تعداد زیادی از ماشین آلات را برای استفاده در صنایع مختلف تولید کرده است.

دستگاه هایی که شرکت ما تولید می کند اگرچه در سیستم های اقلیم ساز گلخانه ای دارای برتری ویژه ایست, در بسیاری از بخش ها مانند دارو, چاپ,رنگ های صنعتی, فضاهای باز, ساختمان, پارچه وانرژی نیز استفاده می شوند.

سیستم های مه پاش تیمفاگ در صنایع نساجی, گلخانه ها, اتاق های سرد خانه ها, نیروگاه ها, صنایع مختلفی که در آن رطوبت سازی, سرکوب گرد و غبار و سرمایش چه در بازارهای داخلی و چه خارجی مانند تونس, رومانی, ایران, ازبکستان, هند, پاکستان, اتیوپی گرجستان, آذربایجان, عراق و غیره مورد نیاز است, به کار می رود.

از آنجا که سیستم کنترل رطوبت را نمی توان از برنامه های کاربردی عمومی HVAC جدا کرد و خود به تنهایی یک رشته مهندسی است, تصمیم گرفته شد تا یک شرکت مهندسی جدید برای بررسی سیستم های اصلی کنترل رطوبت تعیین شود.

برای این منظور در 19 مارس 2013 خدمات مهندسی تیمفاگ تاسیس گردیده است. با ارزیابی تجربه ی 10 ساله تیمسن در زمینه ی سیستم های رطوبت ساز و سرمایشی, تیم مهندسی تیمفاگ قصد ایجاد دستگاه های مبتکرانه ی رطوبتی و سرمایش تبخیری و همچنین راه حل هایی مناسب جهت رفع همه ی مشکلات رطوبتی صنعت را دارد.