سیستم های ضد رطوبت

تهویه های چرخان ضد رطوبتی ای که در گلخانه ها استفاده می شوند, جزء اولین ساختارهای تهویه ی سرمایشی- گرمایشی و ضد رطوبت به کار رفته در صنعت هستند. از رطوبت و بیماریهای گیاهی (به خصوص Botrytis, Xanthomanos, Clalivakter), که مشکلی جدی برای پرورش دهندگان گیاه محسوب می شوند, توسط (عامل پلیمری ضد رطوبت, عامل رطوبت ساز) زئولیتی یا از جنس پی دی اف که تا 99 درصد استفاده می شود, جلوگیری می گردد. بنابراین, با توجه به حرارت, انتقال فصلی و ویژگی های سرمایشی آن در تابستان, می تواند کنترل شدید رطوبت در گلخانه ها را فراهم سازد.

واحدهای تصفیه هوای گلخانه ای تیمفاگ ( پشت بام گلخانه) که در صورت لزوم می تواند به ظرفیت 400 لیتر در ساعت در یک دستگاه برسد, به لطف مزایای ارتباط با واحدهای چندگانه و نظارت و کنترل مرکزی به راحتی در فضاهای بسیار بزرگ نهال کاری و گلخانه ها مورد استفاده قرار

می گیرند ؛

​​​ - " پشت بام گلخانه ", توسط هوای تازه, هوای مرطوب گلخانه را جذب می کند.

 - دستگاه " پشت بام گلخانه " بسته ای ویژه می باشد که توسط تیمفاگ ساخته شده است. این دستگاه می تواند به طور نسبی با هوای تازه و فن های اینورتر به کار رفته در جهت جریان هوای دمنده کنترل شود.

 - پشت بام گلخانه کنترل رطوبت و دما ی گلخانه را به طور کاملا اتوماتیک انجام می دهد. توسط کنترل گر دیجیتال, رطوبت هوا و دمای محیط به طور دقیق کنترل می شود.

 - با هوای گرمی که تولید می کند, گرمایش مکان را در طول زمستان فراهم می سازد.

- این سیستم بر اساس اصل جذب رطوبت و گرمایش هوا با کمک یک رطوبت گیر چرخان زئولیتی محکم ساخته شده است.

​ - مصرف انرژی آن کم است, هوا را پاک و تصفیه می کند.

 - بخش قابل توجهی از باکتری ها ی هوا را از بین می برد و به جلوگیری از بروز بیماری هایی که باعث کاهش بازده گیاه در مناطق محصوری مانند گلخانه و یا نهال خانه ها می شود, کمک می کند. همچنین 90 درصد در پیشگیری از      بیماری ها موثر است, هیچگونه مواد شیمیایی را شامل نمی شود و فرایند ضد رطوبت و گرمایشی آن نیز کاملا ازگانیک می باشد.

 - با داشتن ابعاد ظاهری فشرده, می توان آن را به آسانی در خارج از کابین قرار داد.


سیستم ها ی تنظیم آب و هوای گلخانه

سیستم های مه پاش پر فشار
سیستم های سرمایشی و تهویه
سیستم های گرمایشی
سیستمهای
سیستم های ضد رطوبت
مخزن بافر
اتاق های رویش و سرد