CRONE

F&H Crone

از دیدار شما لذت می بریم: اف اند اچ کرون. شرکتی که با شماری از مهارت های ویژه در خطوط مختلف کسب و کار در سراسر جهان عمل می کند.

با گذرسالها این شرکت به آنچه که امروزه می بینید توسعه یافته است. تولید کننده ای با چشمانی تیزبین, که راه حل های فنی مبتکرانه و با کیفیت بالا ایجاد می سازد. ما در چندین زمینه ی کسب و کار مانند صنعت باغبانی, بازارهای تجاری و صنعتی عمل می کنیم. مشتریانی که با ما کار می کنند,در سراسر جهان و در سراسر بازارهای مختلف گسترش یافته اند. هیچکدام از آنها نمی خواهند با توجه به کیفیت سازش کنند.

با بیش از نیم قرن تجربه, اف اند اچ کرون شهرتی در تولید دیگهای بخار, سیستم های زیست توده, دودکش ها, خازن های لوله های گاز, تانکرهای ذخیره سازی آب گرم و سرد, مجرای لوله های گاز (به عنوان مثال برای واحدهای کگن کارایی دارد), گردآورنده های CO2, تجهیزات صنعتی و لوله های استیل ضد زنگ لازم جهت خنک سازی تاسیسات بدست آورده است.

اف اند اچ کرون, زیرا کیفیت مهم است!

اف اند اچ کرون, با تقریبا نیم قرن تاریخچه

در سال 1960 ویم کرون اولین دیگ خود را ساخت. به نظر می رسید که آن یک موفقیت بزرگ است, زیرا به زودی اف اند اچ کرون بی.وی. به عنوان یک تامین کننده ی پیشرو در تولید دیگ های آب گرم لازم در صنعت گلخانه ای دیده می شد. اعتباری که هنوز اف اند اچ کرون بی.وی. دارد,از طریق سطح ثابت کیفیت, قابلیت اطمینان در هر مسئله جزئی, ارزش قائل شدن برای پول و نوآوری به دست آمده است. در عین حال اف اند اچ کرون شهرتی کامل در در رده های مختلف صنعتی و تجاری کسب و کار به دست آورده است. با ماشین آلات پیشرفته, انواع تجهیزات ساخته می شود. اف اند اچ کرون می گوید که بدون شک با توجه به استاندارد های کیفیت ایزو 9001 کار می کند.

جهان به عنوان یک بازار

تخصص, مهارت ها و محصولات اف اند اچ کرون در سراسر جهان شناخته شده هستند. مشتریان در کشور هلند و فراتر از آن دوست دارند با اف اند اچ کرون کار کنند, به خصوص وقتی که پای کیفیت در میان است. کیفیتی که به واسطه تولید بر اساس استانداردها ی اعلام شده از سازمانهایی مانندNotified Bodies as Dienst voor het Stoomwezen, Lloyd's Register, Det Norske Veritas, TÜV en ASME تضمین شده است.

قابلیت اطمینان

مشتریان ما تمایل به کار با زمان تحویل کوتاه دارند. این بدین معنی است که آنها باید روی اعتبار تحویل دهی تامین کنندگان خود حساب کنند. اف اند اچ کرون از این واقعیت آگاه است و بنابراین تلاش های زیادی را در رابطه با برنامه ریزی و آمادگی انجام هرگونه تعهد و سرمایه گذاری در مدت زمان ارتباط با مشتریان خود کرده است.

مشارکت اجتماعی و زیست محیطی

اف اند اچ کرون از نقش خود در جامعه به لحاظ اجتماعی و زیست محیطی آگاهی دارند. ما می خواهیم تا در این حوزه ها به گونه ای مسئولانه عمل کنیم. ابزار تولیدی ای که کارکنان ما در اختیار دارند, این امکان را برای انها فراهم می سازد تا محصولاتمان به روشی مطمئن و مطلوب تولید شوند.ما سعی می کنیم که در طول فرایند تولید ضایعات کمتری ایجاد کنیم که منجر به مصرف پایین انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای کمتری شود.

ما برای کارکنان خود از واحدهای سیاری استفاده می کنیم که با تمامی ابزارها و امکانات لازم تامین می شوند تا آنها به تنهایی بتوانند در فضای خارج از شهر کارکنند. به همین دلیل, مصرف برق و آب کمتر شده و مزاحمت برای محیط زیست و منطقه محدود می گردد.

در طراحی محصولاتمان ما همیشه به خاطر سپرده ایم که قابلیت دسترسی و اندازه ی آنها جهت حمل و نقل بسیار مهم است.

یکی از نوآوریهای ما, سیستم زیست توده است که از اهداف آن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای (گرم شدن کره زمین) است. این یک روش پایدار گرمایش است, استفاده نکردن از سوخت مضر فسیلی به تصویر سبز تجارت شما کمک می کند.


CRONE

استفاده ازدیگ های بخار برای سیسستم های گرمایشی گلخانه ای
ادامه
اکونومایزر/ کندانسور گاز مایع
ادامه

برند ها

TİMFOG
MUNTERS
CRONE
THERMETA

برند ها