CRONE

F & H Crone Tüm dünyada özellikle sera sıcak su kazanları alanında faaliyet gösteren en sıcak su kazan markalarının başında gelmektedir.
Crone markası dünyanın çok farklı bölgelerine yayılmış, yenilikçi ve yüksek kalite standartlarına sahip sera, bahçecilik ve endüstriyel alanlarda ürünleri kullanılan bir markadır. Markamızı kullanan müşterilerimizin orak profili kaliteden ödün vermemektir.
Yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle Crone  kazanlar, ekonomizerler hala dünyanın en iyi sera kazanları olarak bilinmektedirler.

Tarihçe


1960 yılında Wim Crone ilk kazanını geliştirdi. Bu adım büyük bir adım olarak görüldü ve kısa zamanda sera endüstrisi için üretilen sıcak su kazanları alanında lider üretici olmayı başardı. Halen ısrarla sürdürdüğü kalite ve güvenlik standartları nedeniyle yüksek verimliliğe ve dünyanın çok farklı bölgelerinde tanınan bir marka olmayı sürdürüyor.


Hollanda'daki müşterilerimiz, özellikle kalite söz konusuyken, F & H Crone ile çalışmayı seviyorlar. Dienst voor het Stoomwezen, Lloyd's Register, Det Norske Veritas, TÜV en ASME gibi Onaylanmış Kuruluşların standartlarına göre üretimiz kanıtlanmış bir kalite seviyesine sahiptir.
Müşterilerimiz ürünlerimizi kısa sürede tedarik etme  eğilimindedir. Bunun anlamı, tedarikçilerinin teslimat güvenilirliğini güven altına almaları gerektiğidir. F & H Crone bu gerçeğin farkındadır ve bu nedenle her taahhüdü yerine getirmek ve müşterileri ile bir ömür boyu ilişki içine girmek için planlama ve hazırlık bakımında çok çaba gösterir.


F & H Crone, hem toplumsal hem de çevresel konulardaki rollerinin farkındadır. Ve bu alanlarda sorumlu bir şekilde hareket eder. CRONE çalışanlarının  elinde olan üretim araçları, ürünlerimizi güvenli ve keyifli bir şekilde üretmelerini mümkün kılar. Daha az enerji tüketimi ve daha az emisyona neden olan üretim proseslerimiz sırasında mümkün olduğunca daha az atık yaratmaya çalışır.


Yeniliklerden biri de çevreci ürünler üretmek ve böylece sürdürülebilir dünyaya katkı sağlayarak  zararlı fosil yakıtların kullanımını en aza indirmektir.
 


CRONE

Sera Isıtma Kazanları
Devamı
Ekonomizörler
Devamı

MARKALAR

TİMFOG
MUNTERS
CRONE
THERMETA