Timfog Mühendislik A.Ş

Şirketimiz 15 yılı aşkın deneyimlerini bir araya getiren makine mühendisi ve uzman teknik kadrolardan kuruludur. TERMOMEKANİK İklimlendirme ve yüksek basınç nemlendirme sistemleri alanında uzman bir mühendislik ve üretim şirketidir. Kurulduğu 2001 yılından bu yana 15 yıldır seralarda ve diğer endüstriyel alanlarda iklimlendirme konusunda mühendislik hizmeti vermektedir. Dünyanın farklı coğrafyalarında mühendis ve teknik uzman kadrolarıyla 5.000 dönümden fazla sera iklimlendirme projesi tamamlamıştır.     

Şirketimiz dünyanın 27 ayrı ülkesinde (Tunus, Bulgaristan, Azerbaycan, Romanya , İran, Özbekistan, Bangladeş, Irak, Hindistan, Pakistan, Etiyopya, Gürcistan, Kenya , Güney Afrika, İsrail, Belarus, Portekiz, İspanya, Ermenistan, Mali, Türkmenistan, Ürdün  ..) tarımsal alnlarda proje gerçekleştirmiştir.
Sera alnında ısıtma-soğutma-nemlendirme-havalandırma-CO2 sistemleri-Nem Alma-Çimlendirme Odaları -buffer tank alanlarında komple çözüm üreten TİMFOG, kullandığı uluslararası markalar, doğru kapasite hesapları, yıllarca sorunsuz çalışacak sistem tasarımlarıyla konusundaki deneyimi ve bilgi birikimi ile sürekli kendisini yenilemiştir. Halen proje departman mühendislerimiz komple  sera iklimlendirme sistemleri dizayn etmekte ve bunların uygulamasını diğer saha mühendislerimiz sağlamaktadır.   

Dünyanın farklı iklim ve kültürlerinde çalışan TIMFOG dün olduğu gibi gelecekte de global bir üretici-proje ve uygulama mühendislik firması olarak tarımsal alanda çalışmalarını sürdürecektir.