BURNERS

 

Thermeta Service BV, sera bitkileri, tesisler ve sanayi için yakma tesisleri; ısıtma sistemleri için bir dizi brülör tedarik etmektedir. LN serisi brülörler, dağıtım programının çekirdeğidir ve geniş bir sıvı ve gaz yakıt yelpazesi mevcuttur. Brülörler esneklik ve fiyat / kalite oranı ile karakterizedir.

 

Thermeta brülörü neredeyse yarım yüzyıldır sağlamlık ve inşaat kolaylığı ile yüksek bir operasyon güvenliği sağladığını kanıtlamıştır. Rubust burner, 5 ila 12 mm arasında değişen kalınlıklarda sacdan imal edilmiş olup yanıcı (doğal) gaz için son teknoloji düşük NOx yakma sistemi ile donatılmıştır. Düşük NOx alanındaki en son gelişmeleri kullanan Thermeta, kazanlar için 35 mg / Nm3'e kadar olan yasal çevre standartlarına çok uygundur. LN-brülörü yeterince sessiz olsa da, Thermeta, ses yalıtımlı bir gövde ile farklı bir brülör çeşidi daha geliştirmiştir. Bu LNS-brülörü veya 'sessiz brülör',  sessizlik konusunda mutlak talepleri karşılar.

 

Thermeta Service BV LN serisi brülörler, tecrübeli mühendisler tarafından sağlam ve etkili bir şekilde tasarlanmıştır. Thermeta brülörleri kurulum ve devreye sokma işlemlerinde  kolaylık sağlar. Ayrıca brülörler  minimum hareketli parça bakımından da iyi sonuçlar verirler. Tüm bu sebeplerden dolayı Thermata brülörler kullanıcılara güvenilirlik, basitlik ve az bakım ihtiyacı sağlayarak takdir kazanmıştır.

 

Küresel olarak giderek daha sıkı olan standartlar uyarınca Thermeta, NOx, CO ve yanmamış parçacıklar gibi atmosferik kirliliğin emisyonunu önemli ölçüde azaltan bir dizi brülör geliştirdi. Bu nedenle, brülörümüzün 'en temiz' brülörlerin arasında bulunduğu düşüncesiyle gurur duyuyoruz.

 

NOx
Thermeta Service BV LN serisi brülörler kalite ve güvenilirliği temsil eder ve çoğu uygulamada düşük ya da çok düşük NOx ve CO değerleri verirler. Thermeta Service BV 3 tesisinin tasarımı için çağrılırsa ve bu tavsiye uygulanırsa, Thermeta Service BV çok düşük bir NOx emisyonu garanti eder. Bu durum,, 'Yeşil etiket' kalitesi için fazladan puan verir!

Thermeta Service BV LN serisi brülörler aşağıdaki uygulamalara son derece uygundur:


-Isıtma ve buhar üretimi için 3 geçişli yanma odası kazanları
-Isıtma ve buhar üretimi için 1-geçişli kazanlar
-Entegre ekonomizörlü yenilenmiş 1 geçişli kazanlar (çok düşük NOx)
-Buhar üretimi için diğer şeyler yanında yangın tüpleri kazanları
-Diğer şeylerin yanı sıra termal toprak dekontaminasyonu için döner fırınlar
-Ürün kurutucuları için döner fırınlar
-(Endüstriyel) fırınlar için hava ısıtıcısı
-Kabinler için başka şeylerin püskürtülmesi için kurutucular
-Kağıt endüstrisi için kurutucular
-Kağıt endüstrisi için kurutucular
-Hava ısıtma sistemi
-vb.


MARKALAR

TİMFOG
MUNTERS
CRONE
THERMETA