ÜRETİM

Timfog 15 yılı aşkın deneyimi ile çok sayıda ve farklı endüstrilerde kullanılan cihazlar üretmektedir.

Özellikle sera iklimlendirme sistemlerinde ön plana çıksa da şirketimizin ürettiği cihazlar ilaç , matbaa, endüstriyel boyahaneler, açık alan, inşaat ,tekstil, enerji gibi bir çok sektörde kullanılmaktadır.

2003‘den bu yana ürettiğimiz sistemlerle Tunus, Bulgaristan, Lübnan, Azerbaycan, Romanya , İran, Özbekistan, Bangladeş, Irak, Hindistan, Pakistan, Etiyopya, Gürcistan başta olmak üzere dünyanın çok farklı bölgelerinde iklimlendirme projeleri yaptık ve bu projelerde hassas bir şekilde sıcaklığı ve nemi kontrol ettik.

Nem kontrol sistemleri ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemleri ile hep birlikte dikkate alınması gereken konular olarak hep yan yana çalıştığımız alanlar oldu. Fog sistemleri için 10 yıldır geliştirdiğimiz TİMFOG marka nemlendirme cihaz üretimimiz artarak devam edecektir.

Şirket olarak her türlü sıcaklık ve nem kontrolü ve evaporatif soğutma kaynaklı cihaz tasarımı, arge çalışmaları ve üretimi ana faaliyet konumuz olacaktır.

Eskiden olduğu gibi başta seralar olmak üzere Tekstil Sanayinde , İşmerkezleri ve Toplu yaşam alanlarında kullanılan HVAC Sistemlerinde , Enerji Santrallerinde, soğuk Hava Depolarında hassas nem kontrolü konusunda TİMFOG markamızla ve büyüyen mühendislik altyapımızla birlikte hizmet vermekten, geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de siz değerli dostlarımızla ve iş ortaklarımızla yürümekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

 


ÜRETİM

Sera İklimlendirme Ürünleri