Yüksek Basınç Nemlendirme Sistemleri

Evaporatif soğutma sera içindeki nem ve sıcaklığı kontrol eder. Yüksek standartlarda bitki yetiştirilmesi ve kaliteli ürün elde edilmesi konusunda en az ısıtma ya da havalandırma sistemleri kadar önemlidir. Afrika ya da kimi Orta Asya bölgelerinde 25 C ‘e kadar sera iç sıcaklığının düşmesini sağlayan fog sistemi , bitkinin ideal nem şartlarında yetişmesi için kaçınılmaz bir sistemdir.

Son on yılda gelişen mikro-klima kavramı yalnızca ısıtma ve havalandırma için değil belki de daha fazla soğutma için gündeme gelmiştir. Bitki yazın kavurucu sıcaklarda ideal gelişimini ve fotosentez için ihtiyaç duyduğu nemi bu sistem yardımıyla sağlamaktadır.

Yüksek basınçlı fog systemleri 15 yıldan daha uzun bir süredir TIMFOG markası altında üretim yapan bizler için dünyada 30 dan fazla ülkede , 6.000 dekar serada, 850 den fazla müşteri demektir.

Timfog öncelikle kendi bölgesinde evaporatif soğutma teknikleri konusunda bölge lideri olup, satışlarının %70 den fazlasını çok farklı iklim koşullarındaki seralarda kullanıma sunan uluslararası bir markadır.

Her makine ve sistem grubuyla birlikte standart olarak son kullanıcıya iletilen İngilizce-Rusça ve Arapça manueller , acil durumlar için uluslararası servis-devreye alma hattı , web sitesinden kolayca indirilebilen periyodik bakım kılavuzları şirketimizin gücünü göstermesi bakımından önemlidir.

Dünyanın farklı bölgelerinde TIMFOG u temsil eden uluslararası bayilerimiz yeni onlarca ‘mutlu kullanıcı ‘ yı 15 yıldır devam eden bu güçlü yolculuğa hazırlamaktadırlar.


Sera İklimlendirme Sistemleri

Yüksek Basınç Nemlendirme Sistemleri
Havalandırma ve Soğutma Sistemleri
Isıtma Sistemleri
CO2 Sistemleri
Nem Alma sistemleri
Buffer Tank
Çimlendirme & Soğuk Odalar