• Sera İklimlendirme Sistemleri
  Sera İklimlendirme Sistemlerindeki Yeni Öncü
 • Yüksek Basınç Fog Sistemleri
  TIMFOG, dünyanın her yerinde farklı iklim ve kültürlerde çalışmasına devam etmektedir,
  Global bir üretici ve mühendislik firması olarak .
 • Havalandırma Ve Soğutma sistemleri
  Munters sera uygulamaları için enerji kazanımlı ve efektif ürünler üretir ve geliştirir.
 • Isıtma sistemleri
  F&H Crone. Ürünleri bütün dünyada kullanılan global bir sera kazanları üreticisidir.
 • CO2 Sistemleri
  Timfog CO2 projeleri sera içinde doğru dozajlamayı garanti eder.
 • Buffer Tank
  TİMFOG buffer tankları yüksek dayanıma sahip komponentler ile üretilir .
  (Manhole-Roofhole-Boşaltma vanaları-İç ve dış merdivenler ve korkuluklar-taşma vanaları gibi)
 • Sera Nemalma Sistemleri
  Sera klima santralleri sera içinde sıcaklık ve nem kontrolünü otomatik olarak sağlar , nem ve sıcaklık hassas bir şekilde kontrol edilir.
 • Çimlendirme ve Soğuk Odalar
  Çimlendirme odalarında nem ve sıcaklık tek bir merkezi panel ile kontrol edilir.

Isıtma Sistemleri CO2 Sistemleri Nemlerdirme Sistemleri Havalandırma Sistemleri Soğutma Sistemleri Buffer Tank Nemalma Sistemleri Çimlendirme Odaları hizmetleri vermekteyiz...

Sera İklimlendirme Sistemlerinde Yeni Öncü...

Devamı

Devamı

Devamı

Devamı
0
0
0
0

Yüksek Basınç Nemlendirme Sistemleri

Evaporatif soğutma sera içindeki nem ve sıcaklığı kontrol eder. Yüksek standartlarda bitki yetiştirilmesi ve kaliteli ürün elde edilmesi konusunda en az ısıtma ya da havalandırma sistemleri kadar önemlidir. 

Devamı

Havalandırma ve Soğutma Sistemleri

Seralarda kullanılan havalandırma ve soğutma sistemleri aslında bitkileri ideal ortamda tutmak için dizayn edilmektedir. Bitkinin CO2 solumasını sağlamak ve sıcaktan gelişimini yavaşlatmasını önlemek için büyük önem taşımaktadır. 

Devamı

Isıtma Sistemleri

Seralarda kullanılan ısıtma sistemleri bitki yaşamı için hayati öneme sahiptir ve seradan elde edilecek ürün miktarını doğrudan etkiler. Sera için yapılan tüm hesaplamalar sera içindeki bitkinin ideal yaşam şartlarında yetişmesi ve ürün vermesi için hesaplanır. Aslında yaptığımız bir mikro-klima ortamı yaratmaktır.

Devamı

CO2 Sistemleri

CO2 üniteleri seralarda merkezi CO2 dozajlaması için kullanılır. Doğal gazla çalışan kazanlardan ve kojenerasyon sistemlerinden çıkan baca gazı, sıcaklığı düşürülerek egzoz fanı ile sera bölgesine taşınır.

Devamı

Nem Alma sistemleri

Sera klima santralleri istenen nem ve sıcaklık değerlerine göre otomatik olarak çalışmakatdır. Dijital kontrol ünitesi taze hava takviyeli olarak sıcaklık ve nem hassas bir şekilde kontrol edilir.

Devamı

Buffer Tank

Buffer tankın ana amacı, seralara gündüz saatlerinde CO2 verilmesi esnasında kazanlarda üretilen ısı enerjisinin depolanması, bu sayede kazan suyu sıcaklığının düşürülmesidir.

Devamı

Çimlendirme & Soğuk Odalar

Çimlendirme odaları cihazları Timfog tarafından özel olarak dizayn edilmişlerdir.

Devamı

Timfog Engineering A.Ş

Şirketimiz 15 yılı aşkın deneyimlerini bir araya getiren makine mühendisi ve uzman teknik kadrolardan kuruludur. TERMOMEKANİK İklimlendirme ve yüksek basınç nemlendirme sistemleri alanında uzman bir mühendislik ve üretim şirketidir. Kurulduğu 2001 yılından bu yana 15 yıldır seralarda ve diğer endüstriyel alanlarda iklimlendirme konusunda mühendislik hizmeti vermektedir. Dünyanın farklı coğrafyalarında mühendis ve teknik uzman kadrolarıyla 5.000 dönümden fazla sera iklimlendirme projesi tamamlamıştır.